Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

CNC FREZE TEZGAHI TAMİRİ VE REVİZYONU

 

Cnc Dik İşleme Merkezi (CNC Freze) tezgahlarının iş mili (fener mili) rulman değişimi, lineer kızak değişimi, yağlama ve soğutma sistemi tamir ve yedek parçaları konusunda destek vermekteyiz.

 

CNC FREZE TEZGAHI TAMİRİ VE REVİZYONU

 

NUM CNC SERVİS Cnc Tornaların iş mili (fener mili) rulman değişimi ve revizyonu, lineer kızaklar, teleskopik kapak ve talaş sıyırıcılar, hidrolik ve soğutma sistemi elemanları tedarik ve bakımı için bizi arayabilirsiniz.

 

TAŞLAMA VE ALET BİLEME TEZGAHI TAMİRİ

 

Satıh taşlama tezgahlarının, silindirik taşlama tezgahlarının ve alet bileme tezgahlarının tamiri, revizyonu, yedek parça satışının yanında CNC tabanlı taşlama tezgahlarının yanında mobilya ve cam sektörüne hitap eden tezgahlarında bakımını, tamirini ve  servis hizmetini vermekteyiz.

NUM CNC Teknik Servis Hizmetleri, Mekanik Torna Tezgahı, Freze Tezgahı,  Tel Erozyon, Hacim Erozyon Tezgah Tamiri, Bakımı, Servisi, Revizyon Hizmetleri.

Başta NUM CNC Takım  Tezgahları olmak üzere her marka CNC Takım Tezgahları ve Üniversal Tezgahların Elektrik-Elektronik ve Mekanik arıza takibi, Bakım ve Onarım İşleri, Geometri Testleri  yapılmaktadır.

NUM CNC Takım  Tezgahlarının Elektrik-Elektronik ve Mekanik Yedek parça ve Malzeme temini bulunmaktadır.

CNC  ve universal tezgahlarınızda meydana gelen elektrik ve mekanik arızalar, revizyon işlemleri ve yedek parça temini konusunda 7 gün 24 saat destek için buradayız.CNC dik işleme merkezi, cnc torna ve taşlama tezgahı konusunda firmanıza destek olabilecek tecrübe ve deneyim ile firmanızın hizmetindeyiz.